STATISTIK

CetakKLIK PRINTER UNTUK CETAK

KEJOHANAN MERENTAS DESA 2022
PENDIDIKAN KHAS LANGKAWI

DI SMK KEDAWANG, LANGKAWI
02 JUN 2022, JAM 7.30 PAGI

STATISTIK KESELURUHAN
KATEGORI LELAKI PEREMPUAN JUMLAH
BAWAH 18 TAHUN0
BAWAH 15 TAHUN19928
BAWAH 12 TAHUN261743
JUMLAH PESERTA452671
PEGAWAI111930
JUMLAH BESAR5645101


STATISTIK PASUKAN
BIL PASUKAN KOD PESERTAPEGAWAI JUMLAH BESAR
L18 P18 L15 P15 L12 P12 LEL PER JUMLAH LEL PER JUMLAH
1SMK TUNKU PUTRAPKMB434373310
2SMK KEDAWANGPKMC535383311
3SMK AYER HANGATPKMD31314337
4SMK LANGKAWI, PULAU TUBAPKMG2222135
5SMK KELIBANGPKMK525277
6SK KELIBANGPKRD212132136
7SK LANGKAWIPKRH4442137
8SK PADANG MATSIRATPKRL5252712310
9SK PENGHULU AHMADPKRM55551021313
10SK TEMONYONGPKRR55551012313
11SK ULU MELAKAPKRS5454912312
JUMLAH 19 9 26 17 45 26 71 1119 30101